Centrala firmy w Luboniu

Elmar Sp. z o.o.
ul. Przy Autostradzie 9
62-030 Luboń
NIP: 7792238429

Godziny otwarcia siedziby:
Pon-Pt 7:00-17:00
Sob. 7:00 - 12:00

Ogólne dane kontaktowe:
tel. +48 61 899 51 51
fax. +48 618 300 379
kom. +48 502 450 770

DANE KONTAKTOWE DO DZIAŁÓW ORAZ OSÓB

DZIAŁ USŁUG INSTALACYJNYCH

tel. +48 61 22 55 050
email: instalacje@elmar.poznan.pl

Jakub Juszczak

Starszy doradca techniczno-handlowy

tel. +48 61 22 55 052
tel. +48 519 078 003
email: j.juszczak@elmar.poznan.pl

DZIAŁ HANDLU HURTOWEGO

tel. +48 61 22 55 055
email: hurt@elmar.poznan.pl

Daniel Czyż

Doradca klienta

tel. +48 61 22 55 056
email: d.czyz@elmar.poznan.pl

Marcin Maciejewski

Doradca klienta

tel. +48 61 22 55 057
email: m.maciejewski@elmar.poznan.pl

DZIAŁ SERWISU

tel. +48 61 22 55 060
email: serwis@elmar.poznan.pl

Agnieszka Kulesza

Koordynator Serwisu

tel. +48 61 22 55 062
email: a.kulesza@elmar.poznan.pl

DZIAŁ INSTALACJI GAZOWYCH

tel. +48 61 22 55 065
email: gaz@elmar.poznan.pl

Elżbieta Czajka

Kierownik Budowy

tel. +48 61 22 55 066
tel. +48 513 020 066
email: e.czajka@elmar.poznan.pl

Monika Siejak

Asystent Kierownika Budowy

tel. +48 61 22 55 067
tel. +48 501 052 204
email: m.siejak@elmar.poznan.pl

Maria Gąsior

Asystent Kierownika Budowy

tel. +48 61 22 55 068
email: m.gasior@elmar.poznan.pl

DZIAŁ MAGAZYNU I WYNAJMU

tel. +48 61 22 55 070
email: magazyn@elmar.poznan.pl

Stanisław Szostak

Kierownik Magazynu

tel. +48 61 22 55 071
email: s.szostak@elmar.poznan.pl

Maciej Henke

Magazynier

tel. +48 61 22 55 072
email: m.henke@elmar.poznan.pl

Marcin Wojciechowski

Magazynier

tel. +48 61 22 55 073
email: m.wojciechowski@elmar.poznan.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW

tel. +48 61 22 55 075
email: kslegowosc@elmar.poznan.pl

Katarzyna Malinowska

Główna Księgowa

tel. +48 61 22 55 076
email: k.malinowska@elmar.poznan.pl

Andrzej Jerzak

Dyrektor Finansowy

tel. +48 61 22 55 077
tel. +48 604 193 862
email: a.jerzak@elmar.poznan.pl

Magdalena Kołodziejczak

Starszy specjalista ds. rozliczeń i administracji

tel. +48 61 22 55 078
email: m.kolodziejczak@elmar.poznan.pl

ZARZĄD

Marian Kęcel

Prezes Zarządu, Właściciel

email: prezes@elmar.poznan.pl

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.